| Warranty Term (month) | 12 month(s) |
| Pack Length (mm) | 150 mm |
| Pack Width (mm) | 90 mm |
| Pack Height (mm) | 50 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 2.01 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 2.01 kg |
| EAN Code | 5397184963647 |
0,00 KM PDV
| Warranty Term (month) | 12 month(s) |
| Pack Length (mm) | 150 mm |
| Pack Width (mm) | 90 mm |
| Pack Height (mm) | 50 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 2.01 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 2.01 kg |
| EAN Code | 5397184963647 |
No account yet?
Create an Account