| Serija | [Precision 3571] |
| Model | Precision 3571 |
| Procesor | Intel® Core™ i7 Mobile Processor 12700H |
| CPU količina jezgri | 14 |
| Broj threadova | 20 |
| CPU jezgra | Alder Lake |
| Turbo radni takt | up to 4.7 Gh |
| CPU cache | 24 MB |
| CPU podnožje | Socket 1744 |
| Chipset | Intel H45 |
| Tehnologija memorije | DDR5 SDRAM |
| Brzina memorije | 4800MHz(PC5-38400) |
| Format memorije | SODIMM 260-pin |
| RAM | 16 GB |
| Max. kapacitet memorije | 64 GB |
| Količina utora | 2 |
| SSD | 512 GB, PCIe NVMe, M.2 Form Factor |
| Dijagonala | 15.6" |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta prikaza boja | Color |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 60 Hz |
| Omjer slike | 16:9 |
| Značajke | LED Backlight <br/>Full HD <br/>Anti-Glare <br/>WVA |
| Chipset | Realtek ALC3204 |
| Širina audio podataka | 24-bit |
| Audio izlaz | Stereo |
| Audio standard | HD audio <br/>Waves MaxxAudio Pro |
| Grafička kartica | 1 |
| Model | Nvidia Quadro T600 |
| Vrsta memorije | GDDR6 SDRAM |
| VRAM tip | VRAM |
| VRAM kapacitet | 4 GB |
| LAN | Gigabit Ethernet |
| WLAN | M.2 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Thunderbolt 4 | 2 (USB Type-C) |
| Headset Port | 1 (3.5-mm minijack) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Vrsta | Prijenosno računalo |
| Značajke tipkovnice | Backlit Keyboard |
| Web kamera | Da |
| Ugrađeni uređaji | Accelerometer<br/>Hall Sensor<br/>Touchpad<br/>Speakers<br/>Mikrofon<br/>Čitač kartica |
| Flash podrška | Micro SD <br/>Micro SDHC <br/>Micro SDXC |
| Sigurnosne značajke | Intel vPro technology <br/>Sigurnosni utor <br/>TPM 2.0 |
| Značajke | Support native DisplayPort output over USB‑C <br/>Support Thunderbolt 4 digital video output |
| Dodaci | Strujni adapter <br/>Dokumentacija |
| Kabeli | Strujni kabel |
| Kompatibilnost | PC |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro |
| Napajanje | Vanjski |
| Ulazni napon | AC 100-240 V |
| Ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
| Vrsta priključka napajanja | USB-C |
| Tehnologija baterije | Lithium Ion Polymer |
| Baterija | 1 |
| Broj ćelija | 4 |
| Kapacitet baterije | 64 Wh |
| Dubina (mm) | 233.3 mm |
| Visina (mm) | 22.67 mm |
| Širina (mm) | 357.8 mm |
| Težina | 1.79 kg |
| Max. radna temperatura | 35 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna temperatura | 65 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Max. neradna vlažnost | 95 % |
| Min. neradna vlažnost | 0 % |
| Max. radna visina | 3048 m |
| Max. visina pohrane | 10668 m |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | Next Business Day<br/>ProSupport |
| Entitet | Sve |
| Bruto težina (kg) | 3 kg |
| Neto težina (kg) | 1.79 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 3 kg |
| Težina kartona | 0.41 kg |
| Težina plastike | 0.8 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
Dell Pro Max Tower, Intel Core Ultra 9 285, 32GB (2x16GB) DDR5, M.2 1TB PCIe, Intel Int GPU, Front2x USB 3.2, 2x USB C 3.2, SD reader, Back 2x USB 2.0, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, RJ45, 2x DP, USB KB/Mouse, 1500W, W11Pro, 3Yr
5.981,96 KM Original price was: 5.981,96 KM.5.084,67 KMCurrent price is: 5.084,67 KM. PDV
Dell Slim ECS1250, i5 14400, 1x 8GB RAM DDR5, 512GB SSD PCIe M.2, WiFi 6+BT 5.3, Front: 1x USB C 3.2, 1x USB 3.2, 2x USB 2.0, SD Card, Back: 2x USB 3.2, 2x USB 2.0, HDMI, RJ45, No KB/Mouse, 180W, W11Home, 3Yr
2.052,50 KM Original price was: 2.052,50 KM.1.744,62 KMCurrent price is: 1.744,62 KM. PDV
Dell Mobile Precision 3571, 15.6" FHD (1920×1080), Core i7-12700H vPro, 16GB, 512GB SSD, Nvidia Quadro T600, IR Cam, Mic, WLAN + BT, no FgPr, Backlit Kb, 4-Cell Battery (64WHr), Win11Pro, 3Y PS NBD
SKU:
1196N202P3571EMEA_VP_PS_WIN-56
5.569,28 KM Original price was: 5.569,28 KM.4.733,89 KMCurrent price is: 4.733,89 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
15
People watching this product now!
