| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 70 mm |
| Pack Width (mm) | 718 mm |
| Pack Height (mm) | 457 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 10 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 10 kg |
| EAN Code | 0 |
AOC Monitor LED Q32P2 Business 31.5", 16:9, 2560x1440, IPS, 75Hz, 250 cd/m², 1000:1, 50M:1, 4ms, 178/178°, DP, 2xHDMI, DP, 4 x USB 3.2, Speakers, Tilt, Swivel, H. Adjust, VESA, Frameless) Black, 3y
620,88 KM Original price was: 620,88 KM.527,75 KMCurrent price is: 527,75 KM. PDV
Monitor Dell 32 Plus S3225QS, 3840x2160, 4K UHD, 120Hz, VA Antiglare, 16:9, 3000:1, 300 cd/m2, 8ms/5ms/4ms, AMD FreeSync Premium, 178/178, 2xHDMI, DP, 2x 5W Speakers, Tilt, Slant, Height Adjust, 3Y
1.109,50 KM Original price was: 1.109,50 KM.943,08 KMCurrent price is: 943,08 KM. PDV
Dell Monitor 32 Plus 4K QD-OLED S3225QC 31.6'' 3840×2160 120Hz, AMD FreeSyncTM Premium Pro, 99% DCI-P3 (CIE 1976), 140 PPI, 16:9, AR, 250cd/m2, 1000cd/m2, 1500000:1, 178/178, 0.03ms GTG, HDMI, USB-C, Height, Slant, Swivel, Tilt
SKU:
1196S3225QC-56
1.990,25 KM Original price was: 1.990,25 KM.1.691,71 KMCurrent price is: 1.691,71 KM. PDV
5 na zalihi
5 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
13
People watching this product now!
