| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.1554 mm |
| Podrška boje | 1.0B |
| Max. rezolucija | 3840×2160 |
| Osvježavanje | 100 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 227 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 100 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 350 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 500 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 5 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Značajke | HDCP Ready, Edge LED, Flicker-free Technology, UHD, Normal Response Time: 8 ms, Eye Saver Mode, Narrow Bezel |
| Gamut | sRGB 99% |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB | 3 (USB Type-A); 2 (USB Type C) |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 25.5 W |
| Max. potrošnja energije | 200 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.3 W |
| Kabeli | Strujni kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Zaključavanje kabela, Kensington, Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | Energy Star, VESA FDMI, TCO, RoHS |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Max. radna visina | 5000 m |
| Dubina (mm) | 49.99 mm |
| Visina (mm) | 356.55 mm |
| Širina (mm) | 612.5 mm |
| Težina | 4.62 kg |
| Dubina (mm) | 192.16 mm |
| Visina (mm) | 535.7 mm |
| Širina (mm) | 612.5 mm |
| Težina | 6.6 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 0 |
Monitor DELL Professional P2225H 22", 1920x1080, FHD, 100Hz, IPS Antiglare, 16:9, 1500:1, 250 cd/m2, 8ms/5ms, 178/178, DP, HDMI, VGA, USB-B, 3xUSB-A, USB-C, Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust, 3Y
278,54 KM Original price was: 278,54 KM.236,76 KMCurrent price is: 236,76 KM. PDV
AOC Monitor AG256FS IPS 1920x1080, 24.5" 390Hz 0.3ms
620,88 KM Original price was: 620,88 KM.527,75 KMCurrent price is: 527,75 KM. PDV
Dell Monitor LED P2725QE Pro 27 Plus 4K USB-C Hub 27" IPS 3840 x 2160 100Hz RJ45 USB-C 90W Full Ergo Pro 3y
SKU:
1196P2725QE-56
1.274,45 KM Original price was: 1.274,45 KM.1.083,28 KMCurrent price is: 1.083,28 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
13
People watching this product now!
