| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.3114 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 100 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 83 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 100 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 250 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 5 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | Full HD, HDCP Ready, Edge LED, Normal Response Time: 8 ms |
| Gamut | NTSC 72% |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 16.3 W |
| Max. potrošnja energije | 28 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.3 W |
| Kabeli | Strujni kabel, HDMI kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Zaključavanje kabela, Kensington, Sigurnosni utor |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI, RoHS, Energy Star 8.0 |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Max. radna visina | 4998.72 m |
| Dubina (mm) | 49.2 mm |
| Visina (mm) | 361.86 mm |
| Širina (mm) | 611.1 mm |
| Težina | 3.56 kg |
| Dubina (mm) | 199.87 mm |
| Visina (mm) | 453.71 mm |
| Širina (mm) | 611.1 mm |
| Težina | 4.4 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 199 mm |
| Širina (mm) | 611 mm |
| Visina (mm) | 453 mm |
| Bruto težina (kg) | 5 kg |
| Neto težina (kg) | 4.4 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
Monitor Dell 27 Plus S2725DC 27", 2560 x 1440, QHD, 144 Hz, IPS Antiglare, 16:9, 1500:1, 350 cd/m2, 8ms/5ms/4ms/1ms, AMD FreeSync, 178/178, HDMI, DP, USB-C (65W PD), USB Hub, 2x3W Speaker, Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust, 3Y
729,81 KM Original price was: 729,81 KM.620,33 KMCurrent price is: 620,33 KM. PDV
The ProLite TF1015MC (10.1 inch) uses PCAP touch technology and is built into an eye catching bezel with edge-to-edge glass. Equipped with a foam seal finish it supports seamless integration into kiosks and provides IP65 rating.
932,10 KM Original price was: 932,10 KM.792,29 KMCurrent price is: 792,29 KM. PDV
Dell Monitor SE2725HM 27", 1920×1080, FHD, 100Hz, IPS Antiglare, 16:9, 1000:1, 250 cd/m2, 8ms/5ms, 178/178, HDMI, VGA, Tilt
SKU:
1196SE2725HM-56
278,54 KM Original price was: 278,54 KM.236,76 KMCurrent price is: 236,76 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
20
People watching this product now!
