| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 300 mm |
| Pack Width (mm) | 500 mm |
| Pack Height (mm) | 400 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 4 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 4 kg |
| EAN Code | 0 |
Anker, Soundcore Capsule 3 Projector Black
1.274,45 KM Original price was: 1.274,45 KM.1.083,28 KMCurrent price is: 1.083,28 KM. PDV
AOC Monitor OLED Q27G41ZDF Gaming 27" 2560x1440 QD-OLED Adaptive Sync 240Hz HDR10 0.03ms 400cd Tilt HDMI DP
1.243,32 KM Original price was: 1.243,32 KM.1.056,83 KMCurrent price is: 1.056,83 KM. PDV
Dell Pro 22 Monitor, E2225HM 21.5" FHD 1920×1080 100Hz, 16:9, VA, AG, 250 cd/m2, 3000:1, 178/178, 5ms/8ms, DP, HDMI, VGA, Tilt, 3Yr
SKU:
1196E2225HM-56
216,30 KM Original price was: 216,30 KM.183,85 KMCurrent price is: 183,85 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
18
People watching this product now!
