| Serija | Pro |
| Model | Pro Max Tower |
| Vrsta | Personal Computer |
| Format | Tower |
| Ugrađeni uređaji | Čitač kartica (SD) |
| Flash podrška | SD |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 Processor 265 |
| CPU količina jezgri | 20 |
| Broj threadova | 20 |
| CPU podnožje | Socket 1851 |
| CPU količina | 1 |
| CPU Max. količina | 1 |
| L2 cache | 36 MB |
| CPU cache | 30 MB |
| Neural Processing Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU TOPS | 13 TOPS |
| Chipset | Intel W880 |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| P-core količina | 8 |
| E-core količina | 12 |
| Vrsta memorije | DDR5 SDRAM |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| Kapacitet memorije | 32 GB |
| Max. kapacitet memorije | 128 GB |
| Količina utora | 4 |
| Značajke memorije | Unbuffered |
| Support | <b>Wi-Fi Controller:</b><br/>M.2<br/> |
| Integriran | <b>Storage Controller:</b><br/>3 x M.2<br/><b>Storage Controller:</b><br/>SATA III-600 (4)<br/> |
| SSD | 1 TB, PCIe NVMe, M.2 Form Factor |
| Format | Plug-in-Card |
| Grafička kartica | 1 |
| Model | Nvidia RTX A1000 |
| VRAM tip | VRAM |
| VRAM kapacitet | 8 GB |
| Vrsta memorije | GDDR6 SDRAM |
| Format | Integriran |
| Chipset | Realtek ALC3204 |
| Audio izlaz | Stereo |
| Audio standard | HD audio |
| Input Devices | Mouse |
| Format | Integriran |
| LAN Chipset | Intel i219LM |
| LAN | Gigabit Ethernet |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x4 | 2 |
| PCI Express 4.0 x4 | 1 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 2 (USB 3.2 (type C)) |
| Thunderbolt 4 | 1 (USB Type C) |
| Headset Port | 1 (3.5-mm mini jack) |
| DisplayPort | 2 |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Plug-in modul |
| Ulazni napon | AC 90-264 V |
| Ulazna frekvencija | 47/63 Hz |
| Napajanje | 1; |
| Max. Napajanja | 1 |
| Izlazna snaga | 500 W |
| Boja | Crna |
| Postavljanje | Desktop |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Max. radna temperatura | 35 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna temperatura | 65 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Max. neradna vlažnost | 95 % |
| Min. neradna vlažnost | 0 % |
| Max. radna visina | 3048 m |
| Max. visina pohrane | 10668 m |
| Visina (mm) | 387 mm |
| Dubina (mm) | 438 mm |
| Širina (mm) | 187.7 mm |
| Težina | 9.7 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 438 mm |
| Širina (mm) | 187 mm |
| Visina (mm) | 387 mm |
| Bruto težina (kg) | 10 kg |
| Neto težina (kg) | 8.17 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 10 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 0 |
Dell Pro Tower QCT1250, Intel Ultra 5 235, 8GB RAM DDR5, 512GB SSD PCIe M.2, 8x DVD+/-RW, Front: 1x USB C 3.2, 1x USB 3.2, 2x USB 2.0, Back: 2x USB 3.2, 2x USB 2.0, HDMI, DP, RJ45, KB/Mouse, SPK, CIS, 180W, W11Pro, 3Yr
2.285,91 KM Original price was: 2.285,91 KM.1.943,02 KMCurrent price is: 1.943,02 KM. PDV
Dell Pro Max Tower, Intel Core Ultra 7 265K, 32GB (2x16GB) DDR5, M.2 1TB PCIe, Intel Int GPU, Front2x USB 3.2, 2x USB C 3.2, SD reader, Back 2x USB 2.0, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, RJ45, 2x DP, USB KB/Mouse, 1500W, W11Pro, 3Yr
5.351,43 KM Original price was: 5.351,43 KM.4.548,71 KMCurrent price is: 4.548,71 KM. PDV
Dell Pro Max Tower FCT2250, Intel Core Ultra 7 265, 32GB (2x16GB) DDR5, M.2 1TB PCIe, Nvidia RTX A1000 8GB GDDR6, Front 2x USB 3.2, 2x USB C 3.2, SD reader, Back 2x USB 2.0, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, RJ45, 2x DP, USB KB/Mouse, 500W, W11Pro, 3Yr
SKU:
1196BTO107_FCT2250_EMEA-56
7.872,31 KM Original price was: 7.872,31 KM.6.691,46 KMCurrent price is: 6.691,46 KM. PDV
3 na zalihi
3 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
12
People watching this product now!
