| Series | Pro |
| Model | Pro Slim |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 293 mm |
| Pack Width (mm) | 95 mm |
| Pack Height (mm) | 303 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 5 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 5 kg |
Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9, 23.8" FHD Non-Touch IPS AG 100Hz,Intel i5-13420H (8C, 12MB, up to 4.6GHz) , 16GB DDR5, 512GB SSD M.2, 2x USB 2.0, 1x USB 3.2, 2x HDMI,1x RJ45,USB-C, WiFi, .2,Camera 5.0MP, 2x3W, WiFi KB/Mouse, Cloud Grey, No OS, 2Yr
2.022,78 KM Original price was: 2.022,78 KM.1.719,36 KMCurrent price is: 1.719,36 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
Dell Pro Slim Essential QVS1260, i5 14400, 1x 16GB RAM DDR5, 512GB SSD PCIe M.2, WiFi 6+BT 5.3, Front: 1x USB C 3.2, 1x USB 3.2, 2x USB 2.0, Back: 2x USB 3.2, 2x USB 2.0, HDMI, DP, RJ45, No KB/Mouse, 180W, Ubuntu, 3Yr
SKU:
1196BTO004_QVS1260_EMEA_UBU-56
1.865,76 KM Original price was: 1.865,76 KM.1.585,90 KMCurrent price is: 1.585,90 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
14
People watching this product now!
