| Boja | Gray |
| Interface | USB Type C |
| Provides Ports | VGA <br/>USB <br/>Gigabit Ethernet <br/>DisplayPort <br/>HDMI |
| USB 3.1 Gen 2 | 2 (USB 3.1 (type A)); 1 (USB 3.1 (type C)) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| DisplayPort | 1 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Širina (mm) | 69.8 mm |
| Visina (mm) | 24.5 mm |
| Dubina (mm) | 69.8 mm |
| Nominal Weight | 0.08 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Yes |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 month(s) |
| Validacija jamstva | Serial Number |
| Bruto težina (kg) | 1.3 kg |
| Neto težina (kg) | 0.8 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.3 kg |
| Težina kartona | 0.25 kg |
| Težina plastike | 0.25 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Tip pakiranja | Box |
35W Dual USB-C Power Adapter,Model A2676
154,05 KM Original price was: 154,05 KM.130,95 KMCurrent price is: 130,95 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
Dell USB-C Adapter – DA310 – 2x USB-A 3.2 Gen 2, 1x USB-C 3.2 Gen 2 4K, 1x RJ45 Gigabit Ethernet, 1x DP 4K, 1x VGA, 1x HDMI 4K, 3Yr
SKU:
1196470-AEUP-56
340,79 KM Original price was: 340,79 KM.289,67 KMCurrent price is: 289,67 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
13
People watching this product now!
