| Number of Ports | 8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)</br>2 x (1 Gbps) |
| Total Number of Ports | 10 |
| Status LED Indicators | Activity Status, Link, Speed |
| Networking Features | 8 Ports PoE <br/>Power over Ethernet plus (PoE+) |
| Vrsta | Plug-in modul |
| Postavljanje | Rackmount |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| LAN | 8 (RJ-45) |
| SFP | 2 |
| Strujni adapter | Interni<br/> |
| Potrošnja | 20 W |
| Dubina (mm) | 235 mm |
| Visina (mm) | 43 mm |
| Širina (mm) | 204 mm |
| Težina | 1.72 kg |
| Boja | Crna |
| Max. radna temperatura | 45 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -20 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Dužina (mm) | 340 mm |
| Širina (mm) | 235 mm |
| Visina (mm) | 74 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.3364 kg |
| Neto težina (kg) | 1.7 kg |
| Težina (kg) | 1.7 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 490 mm |
| Širina kutije (mm) | 400 mm |
| Visina kutije (mm) | 378 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 24.77 kg |
| Težina kartona | 1.7 kg |
| Težina plastike | 1.7 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810354025686 |
