| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Napajanje | Vanjski |
| Input Power Connectors Quantity | 1 |
| Priključci napajanja | IEC-320 C6 |
| Izlazna snaga | 65 W |
| Output Power Connectors Quantity | 1 |
| Output Power Connectors Type | Notebook Power Connector |
| Boja | Crna |
| Kompatibilni proizvodi | Inspiron 11 3000 Series (3147), Inspiron 11 3000 Series (3148), Inspiron 13 (7347), Inspiron 14 3000 Series (3452), Inspiron 14 5000 Series (5458), Inspiron 15 3000 Series (3565), Inspiron 15 3000 Series (3567), inspiron 15 5000 series (5559), Inspiron 15 5000 Series (5567), inspiron 17 5000 series (5759), Inspiron 17 5000 Series (5767), Inspiron 17 7000 Series (7778), Inspiron 20 3000 Series (3064), Inspiron 5555, Inspiron 5558, Inspiron 5758, Inspiron 7348, Inspiron 14 3000 Series (3464) |
| Kompatibilni proizvodi (2) | Vostro 14 (5459), Vostro 3558, Vostro 3559, Vostro 3568 |
| Kompatibilni proizvodi (3) | OptiPlex 3020 Micro, OptiPlex 9020 Micro, Chromebook 13 7310 |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 2 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.1 kg |
| Neto težina (kg) | 0.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.1 kg |
| Težina kartona | 0.1 kg |
| Težina plastike | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
