| Case Type | Bag |
| Skraćeni opis | Elements |
| Materijal kućišta | Neoprene <br/>Fabric |
| Kompatibilnost | MacBook |
| Boja | Crvena |
| Kompatibilni proizvodi | MacBook 13" |
| Parent Products Size | 13" |
| Zaštita od vanjskih utjecaja | Protection from Scratches, Dust and Damages |
| Case Lock Type | Zipper |
| Značajke | Ultra Slim Design<br/>Padded<br/>Anti-slip |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Ne |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 0 mjeseci(a) |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
