| Accessory Name | G2 Starter Kit |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Dužina (mm) | 222 mm |
| Širina (mm) | 220 mm |
| Visina (mm) | 83 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.4073 kg |
| Neto težina (kg) | 0.125 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 494 mm |
| Širina kutije (mm) | 288 mm |
| Visina kutije (mm) | 341 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.0675 kg |
| Težina kartona | 0.37 kg |
| Težina plastike | 0.37 kg |
| Količina u kutiji | 5 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810084691670 |
