| Disk Drive Type | DVD±RW |
| Vrsta | Vanjski |
| Podatkovni kanal | USB 2.0 |
| Disk Load Design | Caddy |
| Read Speed | CD-R:24X • CD-RW:24X • CD-ROM:24X • CD-R DA:24X • DVD-ROM:8X • DVD-R:8X • DVD+RW:8X • M-DISK:8X • DVD-RAM:6X |
| Write Speed | CD-R:24X • CD-RW:24X • DVD-R:8X • DVD+RW:8X • M-DISK:4X • DVD-RAM:5X |
| Boja | Crna |
| Dodaci | Qi Standard Support |
| Dimenzije | 17x135x130 mm |
| Težina | 0.29 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.5 kg |
| Neto težina (kg) | 0.25 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.5 kg |
| Težina kartona | 0.25 kg |
| Težina plastike | 0.25 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
