| Vrsta diska | Tvrdi disk |
| Kapacitet | 8 TB |
| Vanjski podatkovni kanal | USB 3.0 |
| Vanjska brzina prijenosa | 5 Gbps |
| Značajke | AES (256-bit Advanced Encryption Standard) , System Password Security |
| Priključci | USB 3.0 |
| Dodaci | Brzi priručnik , Strujni adapter |
| Kabeli | USB 3.0 kabel |
| Boja | Crna |
| Softver | WD Backup, WD Security, WD Drive Utilities |
| Dubina (mm) | 139.3 mm |
| Visina (mm) | 170.6 mm |
| Širina (mm) | 49 mm |
| Težina | 0.96 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1.06 kg |
| Neto težina (kg) | 0.96 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.96 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
