| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.233 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 2560×1440 |
| Osvježavanje | 180 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 217.4 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 180 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 400 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 200 : 1 |
| Dinamički kontrast | 80 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 0.2 ms |
| Standardi | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA, Eyesafe 2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Značajke | HDCP Ready, WQHD, Flicker-free Technology |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 2 W |
| Izlazna snaga | 4 W |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| Headphones | 1 (3.5-mm minijack) |
| EPREL | onclick="window.open('; return false;"> |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 21 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Ugrađeni uređaji | USB Hub |
| Kabeli | Strujni kabel, USB kabel, HDMI kabel, DP kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik, Sigurnosni list |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 192.5 mm |
| Visina (mm) | 438 mm |
| Širina (mm) | 613 mm |
| Težina | 5.7 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 7.9 kg |
| Neto težina (kg) | 5.7 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 7.9 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
Anker, Soundcore Capsule 3 Projector Black
1.274,45 KM Original price was: 1.274,45 KM.1.083,28 KMCurrent price is: 1.083,28 KM. PDV
AOC Monitor OLED Q27G41ZDF Gaming 27" 2560x1440 QD-OLED Adaptive Sync 240Hz HDR10 0.03ms 400cd Tilt HDMI DP
1.243,32 KM Original price was: 1.243,32 KM.1.056,83 KMCurrent price is: 1.056,83 KM. PDV
IIYAMA Monitor LED GB2770QSU-B6 27" Fast IPS Gaming 2560 x 1440 @180Hz 400 cd/m² 1200:1 0.2ms HDMI DP 4xUSB 3.2 swivel, tilt, pivot (rotation both sides)
SKU:
1196GB2770QSU-B6
592,87 KM Original price was: 592,87 KM.503,94 KMCurrent price is: 503,94 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
15
People watching this product now!
