| Artikl | BX8070811900SRKNJ |
| Proizvođač | INTEL |
| Vrsta proizvoda | CPU Desktop |
| CPU | INTEL Core i9-11900 |
| Podnožje | 1200 |
| Radni takt | 2.50 GHz |
| Turbo radni takt | 5.20 GHz |
| Količina jezgri | 8 |
| Broj threadova | 16 |
| Sabirnica | 8 GT/s |
| Naziv jezgre | Rocket Lake |
| CPU cache | 16 MB |
| Značajke | Execute Disable Bit<br/>Intel Enhanced SpeedStep Technology<br/>Intel Hyper-Threading<br/>Intel Trusted Execution Technology<br/>Intel Virtualization Technology<br/>Streaming SIMD Extensions 4.1<br/>Streaming SIMD Extensions 4.2<br/>Intel vPro Technology<br/>Thermal Monitoring Technologies<br/>Advanced Vector Extensions 2.0<br/>Intel Turbo Boost Technology 2.0<br/>Intel Virtualization for Directed I/O<br/>Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT)<br/>Intel AES New Instructions<br/>Intel 64<br/>Idle States (C-states)<br/>Intel Identity Protection Technology<br/>Intel Secure Key<br/>Intel Device Protection Technology with Boot Guard<br/>Intel Stable Image Platform Program (SIPP)<br/>Intel Quick Sync Video<br/>Intel InTru 3D Technology<br/>Intel Clear Video HD Technology<br/>Intel Clear Video Technology<br/>Advanced Vector Extensions 512<br/>Intel Turbo Boost Max Technology 3.0<br/>Intel OS Guard<br/>Intel Thermal Velocity Boost<br/>Intel Deep Learning Boost<br/>PCI Express 4.0 support<br/>Intel Gaussian and Neural Accelerator 2.0 |
| Proizvodna tehnologija | 14 nm |
| Set instrukcija | 64 bit |
| TDP | 65 W |
| Vrsta memorije | DDR4 |
| Max. podržana memorija | 128GB |
| RAM kanali | 2 |
| Max. brzina memorije | 3200MHz(PC4-25600) |
| Max. PCIE kanala | 20 |
| GPU | INTEL UHD Graphics 750 |
| Hlađenje | Cooling Fan |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.3 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.3 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 5032037214988 |
