| Format | Micro Tower |
| Format matične ploče | Micro ATX |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Ugrađeni uređaji | Tipka za napajanje |
| Podržani formati matičnih ploča | Micro ATX<br/>Mini-ITX |
| 3.5in utora | 1 |
| Number of 3.5-inch External Drive Bays | 1 |
| Number of 5.25-inch External Drive Bays | 1 |
| 2.5in utora | 3 |
| Utori za proširenje | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Mikrofon ulaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta napajanja | Bez napajanja |
| Napajanje | Interni |
| Max. Napajanja | 1 |
| Dodaci | Vijci |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 355 mm |
| Visina (mm) | 354 mm |
| Širina (mm) | 170 mm |
| Težina | 2.73 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 3.2 kg |
| Neto težina (kg) | 2.7 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 3.2 kg |
| Težina kartona | 0.4 kg |
| Težina plastike | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4260455649056 |
ASUS A21 PLUS Tempered Glass microATX case Black, support for hidden-connector motherboards, 360 mm radiators and 380 mm graphics cards, four pre-installed ARGB fans and clean cable management
194,51 KM Original price was: 194,51 KM.165,33 KMCurrent price is: 165,33 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
Inter-Tech PC Chassis IT-6521 Straight, mATX, 1x 5.25" external, 2x 3.5" int. & ext., 3x 2.5 internal, 2x USB 3.0, mATX MB, ATX PSU, 170 x 355 x 354mm (WxDxH), Dark Gray
SKU:
119688881369
70,02 KM Original price was: 70,02 KM.59,52 KMCurrent price is: 59,52 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
13
People watching this product now!
