| Abbreviated Description | |EnglishUSB Type C docking stationEnglish| |
| Boja | Gray |
| Built-in Devices | Card Reader (SD)<br/>Card Reader (Micro SD) |
| Interface | USB Type C |
| Provides Ports | Gigabit Ethernet <br/>HDMI <br/>USB 3.0 |
| LANLANHDMIHDMI | 1 (RJ-45RJ-45HDMI (Type A)HDMI (Type A)) |
| USB 3.0 | 3 (USB 3.0 (Type A)) |
| USB | 1 (USB Type-C) |
| Širina (mm) | 50 mm |
| Visina (mm) | 16 mm |
| Dubina (mm) | 118 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Yes |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 month(s) |
| Validacija jamstva | Serial Number |
| Bruto težina (kg) | 0.12 kg |
| Neto težina (kg) | 0.085 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 6 kg |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0.01 kg |
| Količina u kutiji | 50 |
| Tip pakiranja | Retail |
