| Audio System Type | Headset |
| Namjena | Cellular Phone <br/>PC Multimedia <br/>PC Tablet |
| Connectivity Technology | Wired |
| Format | Supra-aural (on-ear) |
| Mount Type | Head-band |
| Audio izlaz | Stereo |
| Osjetljivost | 93.6 dB |
| Impedancija | 32 Ω |
| Frekvencijski odziv | 150Hz-7kHz |
| Komponente sustava | 2 Speakers |
| Format mikrofona | Vanjski |
| Osjetljivost | -44 dB |
| Odziv mikrofona | 100Hz – 10kHz |
| Microphone Features | Noise Cancelling |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Remote Control Technology | Wired |
| In-Cord Control | Mute Button <br/>Call <br/>Volume |
| Boja | Crna |
| Dodaci | Dokumentacija |
| Max. radna temperatura | 50 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -10 °C |
| Max. neradna temperatura | 80 °C |
| Min. neradna temperatura | -30 °C |
| Dubina (mm) | 151.2 mm |
| Visina (mm) | 170.4 mm |
| Širina (mm) | 59.5 mm |
| Težina | 0.132 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.17 kg |
| Neto težina (kg) | 0.14 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.1 kg |
| Težina kartona | 0.1 kg |
| Težina plastike | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
XO Torba/neseser CB07 Gray
14,04 KM Original price was: 14,04 KM.12,87 KMCurrent price is: 12,87 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
JABRA EVOLVE 20 MS Stereo USB Headband, Noise cancelling, USB connector, with mute-button and volume control on the cord, with foam ear cushion, Microsoft optimized
SKU:
11964999-823-109
155,46 KM Original price was: 155,46 KM.132,14 KMCurrent price is: 132,14 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
20
People watching this product now!
