| Audio System Type | Headset |
| Namjena | PC Multimedia |
| Connectivity Technology | Wired |
| Format | Supra-aural (on-ear) |
| Promjer zvučnika | 28 mm |
| Mount Type | Head-band |
| Audio izlaz | Stereo |
| Frekvencijski odziv | 150Hz-7kHz |
| Komponente sustava | 2 Speakers |
| Format mikrofona | Vanjski |
| Osjetljivost | -44 dB |
| USB | 1 (USB Type-C); 1 (USB Type-A) |
| Remote Control Technology | Wired |
| In-Cord Control | Mute Button <br/>Call <br/>Volume |
| Boja | Crna |
| Dodaci | Dokumentacija |
| Max. radna temperatura | 55 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -10 °C |
| Max. neradna temperatura | 55 °C |
| Min. neradna temperatura | -10 °C |
| Dubina (mm) | 151.2 mm |
| Visina (mm) | 59.5 mm |
| Širina (mm) | 170.4 mm |
| Težina | 0.132 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 230 mm |
| Širina (mm) | 180 mm |
| Visina (mm) | 35 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.18 kg |
| Neto težina (kg) | 0.154 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 9.49 kg |
| Količina u kutiji | 48 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5706991034264 |
