| Audio System Type | Headset |
| Namjena | Cellular Phone <br/>PC Multimedia <br/>PC Tablet |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth |
| Format | Supra-aural (on-ear) |
| Mount Type | Head-band |
| Audio izlaz | Stereo |
| Osjetljivost | 93.6 dB |
| Frekvencijski odziv | 20Hz-20kHz |
| Komponente sustava | 2 Speakers |
| Format mikrofona | Rotary Arm |
| Osjetljivost | -17 dB |
| Odziv mikrofona | 100Hz – 10kHz |
| Microphone Features | Noise Cancelling<br/>Uni-directional |
| Vrsta mreže | Bluetooth Adapter |
| Format | Integriran |
| Podržana brzina | Bluetooth 4.0 |
| Max. domet (otvoreni prostor) | 30 m |
| Bluetooth® Profiles Supported | A2DP<br/>HFP |
| Tehnologija baterije | Lithium Ion |
| Battery Average Run Time | 14 h |
| Standby | <li>Max 15 dana |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator |
| Boja | Crna |
| Dodaci | Bluetooth Adapter <br/>Dokumentacija <br/>Pouch |
| Max. radna temperatura | 45 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -10 °C |
| Max. neradna temperatura | 50 °C |
| Min. neradna temperatura | -10 °C |
| Dubina (mm) | 60.5 mm |
| Visina (mm) | 186 mm |
| Širina (mm) | 157 mm |
| Težina | 0.31 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.31 kg |
| Neto težina (kg) | 0.11 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
