| Audio System Type | Headset |
| Namjena | PC Multimedia |
| Connectivity Technology | Wired |
| Format | Full Size (over-ear) |
| Promjer zvučnika | 40 mm |
| Acoustic Design | Closed |
| Mount Type | Head-band |
| Audio izlaz | Stereo |
| Osjetljivost | 117 dB |
| Headphones Technology | Dynamic |
| Frekvencijski odziv | 20Hz-20kHz |
| Komponente sustava | 2 Speakers |
| Format mikrofona | Vanjski |
| Osjetljivost | -26 dB |
| Odziv mikrofona | 100Hz – 14kHz |
| USB | 1 (USB Type C) |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator |
| Boja | Crna |
| Dodaci | Brzi priručnik <br/>Jamstveni list |
| Max. radna temperatura | 55 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -10 °C |
| Max. neradna temperatura | 55 °C |
| Min. neradna temperatura | -5 °C |
| Dubina (mm) | 157 mm |
| Visina (mm) | 186 mm |
| Širina (mm) | 60.5 mm |
| Težina | 188 g |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.396 kg |
| Neto težina (kg) | 0.257 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 4.557 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 5706991028096 |
