| Tip | Headset |
| Namjena | Cellular Phone <br/>PC Multimedia <br/>PC Tablet |
| Tehnologija spajanja | Wired |
| Format | Full Size (over-ear) |
| Promjer zvučnika | 28 mm |
| Tip postavljanja | Head-band |
| Audio izlaz | Stereo |
| Tehnologija slušalica | Dynamic |
| Frekvencijski odziv | 20Hz-20kHz |
| Komponente sustava | 2 Speakers |
| Format mikrofona | Vanjski |
| Osjetljivost | -38 dB |
| Odziv mikrofona | 20Hz – 10kHz |
| USB | 1 (USB Type-C) |
| Značajke | Active Noise Cancellation |
| Dužina kabela | 1.7 m |
| Boja | Crna |
| Dodaci | Brzi priručnik <br/>Carrying Pouch |
| Dubina (mm) | 175 mm |
| Visina (mm) | 193 mm |
| Širina (mm) | 65 mm |
| Težina | 148.9 g |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.269 kg |
| Neto težina (kg) | 0.175 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 5.347 kg |
| Količina u kutiji | 18 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 5706991027433 |
