| Audio System Type | Headset |
| Namjena | PC Multimedia |
| Connectivity Technology | Wired and Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth |
| Format | Full Size (over-ear) |
| Promjer zvučnika | 28 mm |
| Mount Type | Head-band |
| Audio izlaz | Stereo |
| Headphones Technology | Dynamic |
| Frekvencijski odziv | 20Hz-20kHz |
| Komponente sustava | 2 Speakers |
| Format mikrofona | Vanjski |
| Osjetljivost | -38 dB |
| Odziv mikrofona | 100Hz – 6.3kHz |
| Vrsta mreže | Bluetooth Adapter |
| Format | Integriran |
| Networking Compliant Standards | Bluetooth 5.2 |
| Bluetooth® Profiles Supported | A2DP<br/>AVRCP<br/>HFP<br/>HSP |
| Napajanje | Vanjski |
| Priključak napajanja | 1 |
| Vrsta priključka napajanja | USB-C |
| Tehnologija baterije | Lithium Ion |
| Battery Average Run Time | 18 h |
| Značajke | Active Noise Cancellation |
| Dužina kabela | 1.2 m |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator |
| Boja | Crna |
| Dodaci | Brzi priručnik <br/>Jamstveni list <br/>Adapter |
| Kabeli | USB kabel |
| Max. radna temperatura | 45 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -5 °C |
| Max. neradna temperatura | 55 °C |
| Min. neradna temperatura | -10 °C |
| Dubina (mm) | 175 mm |
| Visina (mm) | 185 mm |
| Širina (mm) | 65 mm |
| Težina | 130 g |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.211 kg |
| Neto težina (kg) | 0.137 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 5.239 kg |
| Količina u kutiji | 18 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 5706991027600 |
