| Audio System Type | Headset |
| Namjena | PC Tablet |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth/RF |
| Format | Ear-bud |
| Promjer zvučnika | 6 mm |
| Mount Type | In-Ear |
| Audio izlaz | Stereo |
| Frekvencijski odziv | 200Hz-20kHz |
| Komponente sustava | 2 Speakers |
| Format mikrofona | Built-in |
| Odziv mikrofona | 80Hz – 8kHz |
| Vrsta mreže | Bluetooth Adapter |
| Interface | USB Type A |
| Max. domet (otvoreni prostor) | 20 m |
| Networking Compliant Standards | Bluetooth 5.2 |
| Bluetooth® Profiles Supported | A2DP<br/>AVRCP<br/>HFP<br/>HSP<br/>SPP |
| Napajanje | Vanjski |
| Priključak napajanja | 1 |
| Vrsta priključka napajanja | USB-C |
| Tehnologija baterije | Lithium Ion |
| Battery Average Run Time | 33 h |
| Battery Recharge | <li>Max 2 h |
| Talk | <li>Max 5 h |
| Playback | <li>Max 10 h |
| Standby | <li>Max 292 dana |
| Audio kontrole | Music |
| Značajke | Wind Noise Reduction<br/>Active Noise Cancellation |
| Dužina kabela | 0.3 m |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator<br/>6-Microphones |
| Boja | Crna |
| Dodaci | Bluetooth Adapter <br/>Charging Case <br/>Dokumentacija <br/>Ear Tips <br/>Wireless Charging Pad |
| Kabeli | USB Type C to USB Type A Cable |
| Max. radna temperatura | 45 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -5 °C |
| Max. neradna temperatura | 45 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Standardi zaštite | IP57 |
| Dubina (mm) | 18 mm |
| Visina (mm) | 16 mm |
| Širina (mm) | 19 mm |
| Težina | 5.4 g |
| Dubina (mm) | 28 mm |
| Visina (mm) | 38 mm |
| Širina (mm) | 75 mm |
| Težina | 52 g |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.259 kg |
| Neto težina (kg) | 0.168 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 4.023 kg |
| Količina u kutiji | 14 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 5706991026580 |
TP-Link Tapo C216 Indoor/Outdoor Pan/Tilt Security Wi-Fi Camera, 2K (2304x1296), 2.4 GHz, Horizontal 360, Pan/Tilt, Smart Detection and Notifications (motion, people, baby crying), Motion Tracking, IP65, Remote Control, Two-Way Audio
122,93 KM Original price was: 122,93 KM.104,49 KMCurrent price is: 104,49 KM. PDV
Synology 4 GB DDR4 ECC Unbuffered SODIMM Memory Module EAN:4711174724031, for models : RS1221RP+, RS1221+, DS1821+, DS1621+
1.009,91 KM Original price was: 1.009,91 KM.858,42 KMCurrent price is: 858,42 KM. PDV
JABRA EVOLVE2 Buds MS, Cradle USB-A MS, Link 380 BT adapter USB-A MS, 30 cm USB-C to USB-A cable, Ear gels, wireless charging pad, warranty
SKU:
119620797-999-989
964,63 KM Original price was: 964,63 KM.819,94 KMCurrent price is: 819,94 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
18
People watching this product now!
