| YouTube Video ID | https://www.youtube.com/watch?v=uJpoNd48Ha4 |
| Displej | 40,64 cm (16,0") |
| Displej dodatno | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Procesor | Intel Core i7 |
| Procesor dodatno | – 14650HX 2.2 GHz (30MB Cache, up to 5.2 GHz, 16 cores, 24 Threads) |
| Memorija (RAM) | 16 GB |
| Memorija (RAM) dodatno | 8GB DDR5-5600 SO-DIMM x2, Memory Max.64GB |
| SSD disk | 1 TB |
| SSD disk dodatno | PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD |
| Grafička kartica | nVidia GeForce RTX |
| Grafička kartica dodatno | 5050 GPU 8GB GDDR7, MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus |
| Vrsta prenosnog računara | Gaming |
| Touchscreen | NE |
| Docking stanica | DA |
| Boja | Siva |
| Boja dodatno | (Eclipse Gray) |
| Priključci | 1x 2.5G LAN port, 2x Thunderbolt 5 with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 120Gbps), |
| Miš i tastatura | TouchpadSupport NumberPad, |
| Miš i tastatura dodatno | Backlit Chiclet Keyboard 4-Zone RGB |
| Zvučnici i kamera | Dolby Atmos, 2-speaker system with Smart Amplifier Technology, |
| Bežično povezivanje | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2+Bluetooth 5.4 Wireless Card |
| Baterija i napajanje | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, Recharge from 0-50% in 30 minutes, |
| Sigurnost | BIOS Administrator Password and User Password Protection, |
| Sigurnost dodatno | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Dimenzije (Š x D x V) | 35.4 x 26.8 x 2.28 ~ 3.08 cm (13.94in x 10.55in x 0.90in ~ 1.21in ) |
| Težina | 2.65 Kg (5.84 lbs) |
| Dodatne informacije | Bundled Peripherals: ROG backpack |
| Garancija (mj) | 24 |
MAŠINA ZA VEŠ ELECTROLUX EWZF528WE
823,68 KM Original price was: 823,68 KM.700,83 KMCurrent price is: 700,83 KM. PDV
Laptop ASUS Vivobook S14 M3407KA-SF030 14"FHD+OLED R5 AI 330 4C/8T 16GB s1TB BACKLIT ALU-GRY 2Y+RUKS
2.511,99 KM Original price was: 2.511,99 KM.2.135,25 KMCurrent price is: 2.135,25 KM. PDV
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G615LP-S5054 16”2,5K 240Hz i7-14650HX 16C/24T 32GB DDR5 s1TB RTX 5050-8G
SKU:
1042126587
5.289,57 KM Original price was: 5.289,57 KM.4.496,31 KMCurrent price is: 4.496,31 KM. PDV
1 na zalihi
1 na zalihi
14
People watching this product now!
