| YouTube Video ID | https://youtu.be/4hBPNLpC_hg?si=Kgd6w_3ZwTqKBNgC |
| Displej | 45,72 cm (18,0") |
| Displej dodatno | 2.5K (2560 x 1600, QHD+) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Procesor | Intel Core i9 |
| Procesor dodatno | 14900HX 2.2 GHz (36MB Cache, up to 5.8 GHz, 24 cores, 32 Threads), Mobile Intel HM770 Express Chipsets |
| Operativni sistem | Bez OS-a |
| Memorija (RAM) | 32 GB |
| Memorija (RAM) dodatno | 16GB DDR5-5600 SO-DIMM x2, 2x SO-DIMM slots, Support dual channel memory |
| SSD disk | 1 TB |
| SSD disk dodatno | PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD |
| Grafička kartica | nVidia GeForce RTX |
| Grafička kartica dodatno | 4070 GPU, ROG Boost: 2225MHz* at 140W (2175MHz Boost Clock+50MHz OC, 115W+25W Dynamic Boost) |
| Vrsta prenosnog računara | Gaming |
| Docking stanica | DA |
| Docking stanica dodatno | USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery / G-SYNC |
| Boja | Siva |
| Boja dodatno | (Eclipse Gray) |
| Priključci | 1x RJ45 LAN port/1x Thunderbolt 4 support DisplayPort/1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery / G-S |
| Priključci dodatno | YNC/2x USB 3.2 Gen 2 Type-A/1x HDMI 2.1 FRL/1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Miš i tastatura | Backlit Chiclet Keyboard Per-Key RGB, Aura Sync |
| Zvučnici i kamera | Dolby Atmos, 2-speaker system with Smart Amplifier Technology |
| Zvučnici i kamera dodatno | 720P HD camera, Built-in array microphone |
| Bežično povezivanje | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Wireless Card |
| Baterija i napajanje | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, |
| Baterija i napajanje dodatno | 280W AC Adapter, Output: 20V DC, 14A, 280W, Input: 100~240C AC 50/60Hz universal |
| Sigurnost | BIOS Administrator Password and User Password Protection, |
| Sigurnost dodatno | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Dimenzije (Š x D x V) | 39.9 x 29.4 x 2.31 ~ 3.08 cm (15.71in x 11.57in x 0.91in ~ 1.21in ) |
| Težina | 3.00 Kg (6.61 lbs) |
| Garancija (mj) | 24 |
Slušalice Hama "Slight"
9,36 KM Original price was: 9,36 KM.8,19 KMCurrent price is: 8,19 KM. PDV
Slušalice Hama "Spirit Unchained" Bluetooth® in-ear
69,03 KM Original price was: 69,03 KM.59,67 KMCurrent price is: 59,67 KM. PDV
Laptop ASUS ROG STRIX G18 G814JIR-N6002 18”2,5K 240Hz i9-14900HX 24C/32T 32GB DDR5 s1TB RTX 4070-8GB
SKU:
1042125304
7.141,68 KM Original price was: 7.141,68 KM.6.071,13 KMCurrent price is: 6.071,13 KM. PDV
2 na zalihi
2 na zalihi
12
People watching this product now!
