| Vrsta | Portable Video Game Console |
| Ugrađeni uređaji | Touchpad <br/>Speaker <br/>Stereo Speakers <br/>2 Array Mic <br/>Čitač kartica (MicroSD) <br/>Kickstand <br/>Legion Coldfront cooling system |
| Ekran | Integriran Color 8.8" (2560×1600) IPS 10 Point Touch-Screen/Low Blue Light/WQXGA/Glossy/Anti-fingerprint/97% DCI-P3/144Hz/Corning Gorilla Glass 5 Display |
| Procesor | AMD Ryzen Z1 Extreme |
| CPU količina jezgri | 8 |
| Frekvencija | 3.3 GHz |
| L2 cache | 8 MB |
| Chipset | System on Chip (SoC) |
| Tehnologija memorije | LPDDR5X SDRAM |
| Brzina memorije | 7500MHz |
| Kapacitet memorije | 16 GB |
| Model | AMD Radeon Graphics |
| VRAM tip | Shared Video Memory |
| Format | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Audio standard | HD audio |
| SSD | 1×512 GB, PCIe NVMe 4.0 x4, M.2 22x42mm Form Factor |
| Vrsta | Micro SD |
| Format | Integriran |
| Priključci | USB/DisplayPort: 2x 40 Gigabit USB 4.0 (type C)<br/>Pogo pin: 2x Pogo pin (5-point)<br/>Audio izlaz: 1x 3.5-mm minijack |
| Operativni sustav | Windows 11 Home |
| Lokalizacija | Croatian <br/>English <br/>Slovenian |
| Kapacitet baterije | 49.2 Wh |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Napajanje | Vanjski |
| Izlazna snaga | 65 W |
| Boja | Shadow Black |
| Standardi | ErP, RoHS |
| Visina (mm) | 131 mm |
| Dubina (mm) | 40.7 mm |
| Širina (mm) | 298.8 mm |
| Težina | 0.854 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 197532729452 |
