| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2331 mm |
| Pixel Density | 109 ppi |
| Podrška boje | 1.07B |
| Max. rezolucija | 2560×1440 |
| Osvježavanje | 180 Hz |
| Svjetlina | 450 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 0.5 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Značajke | White-LED Backlight, QHD, AMD FreeSync Technology, Low Blue Light, DisplayHDR 400 |
| Gamut | sRGB 99%, DCI-P3 90% |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| EPREL | onclick="window.open('; return false;"> |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Potrošnja | 22 W |
| Max. potrošnja energije | 46 W |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 52.2 mm |
| Visina (mm) | 367.8 mm |
| Širina (mm) | 613.2 mm |
| Težina | 4.3 kg |
| Dubina (mm) | 258.8 mm |
| Visina (mm) | 505 mm |
| Širina (mm) | 613.2 mm |
| Težina | 6.14 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
