| Serija | ThinkCentre |
| Model | ThinkCentre neo 50s Gen 5 |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 60 mjeseci(a) |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 5 kg |
| EAN kod | 5272118620 |
0,00 KM PDV
| Serija | ThinkCentre |
| Model | ThinkCentre neo 50s Gen 5 |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 60 mjeseci(a) |
| Dužina (mm) | 1 mm |
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 1 mm |
| Bruto težina (kg) | 5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 5 kg |
| EAN kod | 5272118620 |
No account yet?
Create an Account