| Device Location | Internal |
| Form Factor | 2.5" |
| Kapacitet | 2.4 TB |
| Supports Data Channel | SAS |
| Swap Capability | Hot |
| Brzina okretaja | 12 rpm |
| External Data Bit Rate | 10000 Gbps |
| Parent Products | Lenovo ThinkSystem |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 12 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
