| Tehnologija memorije | DDR4 SDRAM |
| Kapacitet | 32 GB |
| Količina modula | 1 |
| Ukupni kapacitet | 32 GB |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| Provjera pogrešaka | ECC |
| Brzina memorije | 3200MHz(PC4-25600) |
| Značajke memorije | Registered <br/>Dual Rank |
| Kompatibilnost | Server |
| Nominalni napon | 1.2 V |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.3 kg |
| Neto težina (kg) | 0.2 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.1 kg |
| Težina kartona | 0.1 kg |
| Težina plastike | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
