| Procesor | MIPS 74Kc |
| RAM | 64 MB DDR2 SDRAM |
| Sučelje | Ethernet/Wi-Fi |
| Format | Vanjski |
| Uplink Port Type | 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet <br/>Wi-Fi |
| Vrsta | Vanjski |
| Brzina prijenosa | 450 Mbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Line Modulation Type | 16QAM <br/>64QAM <br/>BPSK <br/>QPSK <br/>256QAM |
| Status Indicator | Activity Status |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11ac |
| Networking Features | Manageable <br/>Power over Ethernet (PoE) <br/>Web Interface <br/>2×2 MIMO |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| Amplification | 26 dBi |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| PoE Adapter | Vanjski<br/>Output: DC 24 V |
| Potrošnja | 7 W |
| Boja | White |
| Dodaci | Mount kit <br/>PoE Adapter |
| Dubina (mm) | 258.3 mm |
| Visina (mm) | 385.75 mm |
| Širina (mm) | 512.5 mm |
| Težina | 1.36 kg |
| Max. radna temperatura | 70 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna temperatura okoline | -40 °C |
| Min. radna vlažnost | 5 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Vrsta jamstva | 24 months – for EU |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 408.7 mm |
| Širina (mm) | 242.4 mm |
| Visina (mm) | 150.8 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.4995 kg |
| Neto težina (kg) | 0.03 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 430 mm |
| Širina kutije (mm) | 340 mm |
| Visina kutije (mm) | 282 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 5.92 kg |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0.01 kg |
| Količina u kutiji | 2 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 817882026307 |
