| Vrsta | Home Audio System |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga | 150 W |
| Frekvencijski odziv | 41Hz-20kHz |
| Speaker Features | DTS<br/>AirPlay 2<br/>AirPlay<br/>Chromecast |
| Wi-Fi | IEEE 802.11abgn Wi-Fi 4 |
| Dubina (mm) | 187 mm |
| Visina (mm) | 321 mm |
| Širina (mm) | 196 mm |
| Težina | 3.2 kg |
| Boja | Basalt Grey |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Input Frequency | 50/60 Hz |
| Max. radna temperatura | 35 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 5 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Entitet | China |
| Dužina (mm) | 400 mm |
| Širina (mm) | 272 mm |
| Visina (mm) | 260 mm |
| Bruto težina (kg) | 5.05 kg |
| Neto težina (kg) | 3.2 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 5.05 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4011880170895 |
| Proizvoda na paleti (brodski prijevoz) | 72 |
| Dimenzije palete (brodski prijevoz) (cm) | 1150×1500 mm |
