| Camera Type | Web Camera |
| Digital Zoom | 4 x |
| Maximum Frame Capture Rate | 30 fps (1920×1080) |
| Interface | USB 2.0 |
| Web Cam Features | Auto Focus<br/>Tilt<br/>Full HD 1080p |
| USB 2.0 | 1 (4-pin USB (type A)) |
| Built-in Devices | Microphone |
| Boja | Black |
| Dodaci | User Guide |
| Dubina (mm) | 24 mm |
| Visina (mm) | 29 mm |
| Širina (mm) | 94 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Yes |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 month(s) |
| Validacija jamstva | Serial Number |
| Dužina (mm) | 115 mm |
| Širina (mm) | 52.8 mm |
| Visina (mm) | 82.2 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.203 kg |
| Neto težina (kg) | 0.125 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 223.4 mm |
| Širina kutije (mm) | 218.8 |
| Visina kutije (mm) | 92.3 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.79 kg |
| Težina kartona | 0.05 kg |
| Težina plastike | 0.01 kg |
| Količina u kutiji | 8 |
| Tip pakiranja | Retail |
| EAN kod | 5099206082199 |
Anker Nano Power Bank (10K, 45W, Built-In Retractable USB-C Cable) Black
108,77 KM Original price was: 108,77 KM.92,45 KMCurrent price is: 92,45 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
LOGITECH C920S Pro HD Webcam – USB – EMEA – DERIVATIVES
SKU:
1196960-001252
323,52 KM Original price was: 323,52 KM.274,99 KMCurrent price is: 274,99 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
