| Vrsta | Vanjski |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth 3.0 |
| Format | Compact |
| Key/Button Functions | Back <br/>Homepage <br/>Menu/Help |
| Značajke tipkovnice | Ultra thin <br/>Easy-Switch Bluetooth Button <br/>Multimedia |
| Kompatibilnost | Mac <br/>iOS <br/>Android <br/>Windows <br/>iPad |
| Requires Peripheral Devices | USB port<br/>Internet Connection for Optional Software Download |
| Supports Battery Type Classification | AAA |
| Baterija | 2 |
| Battery Required Quantity | 2 |
| Battery Average Run Time | up to 24 mjeseci(a) |
| Localization | US English |
| Boja | Graphite |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator |
| Kompatibilnost | PC<br/>Other |
| Širina (mm) | 279 mm |
| Visina (mm) | 124 mm |
| Dubina (mm) | 16 mm |
| Težina | 0.423 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 296 mm |
| Širina (mm) | 31 mm |
| Visina (mm) | 136 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.508 kg |
| Neto težina (kg) | 0.4064 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 305 mm |
| Širina kutije (mm) | 136 mm |
| Visina kutije (mm) | 287 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 4.27 kg |
| Količina u kutiji | 8 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 5099206111158 |
