| Vrsta | Vanjski |
| Tehnologija spajanja | Wireless |
| Bežična tehnologija | Bluetooth |
| Broj tipki | 3 |
| Rezolucija | 4000 dpi |
| Max&Min rezolucija | 100 dpi</br>400 dpi |
| Tehnologija | Optical |
| Značajke | Left-Right Handed</br>Scrolling Wheel</br>Silent Switch for Right/Left Keys |
| Tip baterije | AA |
| Baterija | 1 |
| Prosječno trajanje baterije | 18 mjeseci(a) |
| Kompatibilnost | Mac <br/>Linux <br/>Android <br/>Windows <br/>iPad |
| Boja | Graphite |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Širina (mm) | 60 mm |
| Visina (mm) | 99 mm |
| Dubina (mm) | 39 mm |
| Težina | 73.8 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.13 kg |
| Neto težina (kg) | 0.09 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.48 kg |
| Težina kartona | 0.03 kg |
| Težina plastike | 0.01 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5099206111998 |
