| Vrsta | Vanjski |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | RF |
| Interface | USB |
| Značajke tipkovnice | Slim |
| Pointing Device Type | Mouse |
| Pointing Device Technology | Optical |
| Movement Resolution | 10000 dpi |
| Mouse Features | Scrolling Wheel |
| Operativni sustavi | Microsoft Windows 7 <br/>Microsoft Windows 8 <br/>Microsoft Windows 10 |
| Requires Peripheral Devices | USB port<br/>Internet Connection for Optional Software Download |
| Supports Battery Type Classification | AA/AAA |
| Baterija | 3 |
| Battery Required Quantity | 3 |
| Localization | International English |
| Boja | Graphite |
| Dodaci | USB Receiver <br/>Brzi priručnik |
| Širina (mm) | 143.9 mm |
| Visina (mm) | 21.3 mm |
| Dubina (mm) | 373.5 mm |
| Težina | 558 g |
| Touch Quality | Silent Tactile |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 455 mm |
| Širina (mm) | 150 mm |
| Visina (mm) | 35 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.86 kg |
| Neto težina (kg) | 0.65 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 464 mm |
| Širina kutije (mm) | 154 mm |
| Visina kutije (mm) | 165 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 3.62 kg |
| Težina kartona | 0.05 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
