| Accessory Name | Mouse Pad Studio Series |
| Device Function | Mouse Pad |
| External Color | Graphite |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.11 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.06 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 295 mm |
| Box Width (mm) | 259 mm |
| Box Height (mm) | 255 mm |
| Box Weight Brutto (kg) | 6.12 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.04 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.01 kg |
| Packs in Box | 50 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 5099206099470 |
