| Model | Azar 514TKL |
| Naziv | Mechanical RGB Keyboard Lorgar Azar 514TKL EN Wired Black (LRG-GK514TKL-BK-US) |
| Softver | LORGAR PLATFORM |
| Vrsta | Vanjski |
| Connectivity Technology | Wired |
| Interface | USB (C) |
| Number of Keys | 87 |
| Key/Button Functions | Programmable |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Keys Type | Mechanical |
| Switch | LORGAR linear "Dream Switches" |
| Electronic Life Cycle | 50 000 000 Cycles |
| Značajke tipkovnice | RGB Lighting <br/>2-in-1 body: classic & skeleton <br/>NKRO support <br/>Removable magnetic cover <br/>Aluminum Top Plate <br/>18 Modes of Lighting |
| Requires Peripheral Devices | USB (A) port |
| Localization | English |
| Boja | Crna |
| Dužina kabela | 2.3 m |
| Dodaci | Brzi priručnik <br/>Keychain <br/>Cup coaster <br/>Two hand warmers <br/>Carrying Bag <br/>Keycap Puller |
| Širina (mm) | 360 mm |
| Visina (mm) | 136 mm |
| Dubina (mm) | 38 mm |
| Težina | 0.95 kg |
| Max. radna temperatura | 45 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -5 °C |
| Max. radna vlažnost | 85 % |
| Max. neradna temperatura | 65 °C |
| Min. neradna temperatura | -15 °C |
| Max. neradna vlažnost | 85 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 377 mm |
| Širina (mm) | 143.5 mm |
| Visina (mm) | 67 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.48 kg |
| Neto težina (kg) | 1.145 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 392 mm |
| Širina kutije (mm) | 363 mm |
| Visina kutije (mm) | 315 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 15.46 kg |
| Težina kartona | 0.335 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485016685 |
LORGAR Azar 514, Wired mechanical gaming keyboard, RGB backlight, 1680000 colour variations, 18 modes, keys number: 104, 50M clicks, linear dream switches, spring cable up to 3.4m, ABS plastic+metal, magnetic cover, 450*136*39mm, 1.17kg, black, EN layout
185,18 KM Original price was: 185,18 KM.157,40 KMCurrent price is: 157,40 KM. PDV
LORGAR Azar 514TKL, Wired RGB mechanical gaming keyboard, white, EN layout
178,95 KM Original price was: 178,95 KM.152,11 KMCurrent price is: 152,11 KM. PDV
LORGAR Azar 514TKL, Wired RGB mechanical gaming keyboard, black, EN layout
SKU:
1196LRG-GK514TKL-BK-US
178,95 KM Original price was: 178,95 KM.152,11 KMCurrent price is: 152,11 KM. PDV
4 na zalihi
4 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
19
People watching this product now!
