| Case Type | Keyboard Case |
| Skraćeni opis | Magic Keyboard |
| Kompatibilnost | iPad |
| Boja | White |
| Kompatibilni proizvodi | iPad Pro 13‑inch (M4) |
| Parent Products Size | 13" |
| Zaštita od vanjskih utjecaja | Protection from Scratches, Dust and Damages |
| Značajke | Stand Cover<br/>Magnetic |
| Keyboard Included | Da |
| Keyboard Localization | International English |
| Značajke tipkovnice | Backlit Keyboard<br/>Multi-touch Trackpad<br/>Scissor Mechanism Keys |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1.042 kg |
| Neto težina (kg) | 0.8857 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.042 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 195949484001 |
Magic Mouse - Black Multi-Touch Surface,Model A3204
325,22 KM Original price was: 325,22 KM.276,44 KMCurrent price is: 276,44 KM. PDV
Smart Folio for iPad Pro 11-inch (M4,M5) - White
247,42 KM Original price was: 247,42 KM.210,31 KMCurrent price is: 210,31 KM. PDV
Magic Keyboard for iPad Pro 13‑inch (M4,M5) – International English – White,Model A2974
SKU:
1196MWR43Z/A
1.087,71 KM Original price was: 1.087,71 KM.924,56 KMCurrent price is: 924,56 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
18
People watching this product now!
