| Abbreviated Description | Gigabit Multi-Mode Media Converter |
| Width (mm) | 94.5 mm |
| Height (mm) | 27 mm |
| Depth (mm) | 73 mm |
| Certifications | FCC, CE |
| Local Area Network Architecture | Fibre Channel <br/>Gigabit Ethernet |
| Status Indicator | Activity Status |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.4 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 8 kg |
| Packs in Box | 30 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
Media Filter TP-Link MC112CS, 1 x 100M SC port, 1 x 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1310nm Tx/1550nm Rx, Half/Full-Duplex transfer mode for FX port, Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x), Half Duplex Flow Control (Backpressure)
79,21 KM Original price was: 79,21 KM.67,32 KMCurrent price is: 67,32 KM. PDV
Mercusys MB235-4G AC1200 Wi-Fi 4G+ LTE Router, Build-In 300Mbps 4G LTE Modem, 300 Mbps at 2.4 GHz, 867 Mbps at 5 GHz, 4G+ Cat6 300/50 Mbps, 2x External Fixed Wi-Fi Antennas, 2x External Detachable LTE Antennas, 3x GLAN Ports, 1x G WAN/LAN
185,18 KM Original price was: 185,18 KM.157,40 KMCurrent price is: 157,40 KM. PDV
Media Filter TP-Link MC200CM, 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 550m, switching power adapter, chassis mountable
SKU:
1196MC200CM
97,88 KM Original price was: 97,88 KM.83,20 KMCurrent price is: 83,20 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
13
People watching this product now!
