| Network Device Type | Router/Range Extender/Access Point |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN |
| External Connection Type | <b>1 x WAN (up to 100 Mbps)</b> |
| Wireless Networking | IEEE 802.11n 2.4 GHz, up to 300 Mbps<br/>IEEE 802.11g 2.4 GHz, up to 54 Mbps<br/>IEEE 802.11a 2.4 GHz, up to 11 Mbps |
| Encryption Algorithm | WPA-PSK <br/>WPA2-PSK <br/>WPA <br/>WPA2 |
| LAN | 2 x Fast Ethernet/Ethernet (10Base-T/100Base-TX, up to 100 Mbps) |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n Wi-Fi 4 |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>IPv4<br/>IPv6<br/>L2TP<br/>PPTP |
| Application Layer | UPnP |
| Firewall Functions and Protocols | DMZ Support <br/>MAC address filtering |
| Router Features | Live Parental Controls <br/>MU-MIMO <br/>Beamforming Technology <br/>DHCP Server |
| Antenna | External |
| Wireless LAN Antenna Quantity | 2 |
| Built-in Devices | Reset Button |
| Included Accessories | Power Adapter<br/>Quick Start guide |
| Cable Included | LAN Cable |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Current | 0.6 A |
| Maximum Input Voltage | 5 V |
| Width (mm) | 114 mm |
| Height (mm) | 26 mm |
| Depth (mm) | 94 mm |
| External Color | White |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.3 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.3 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.3 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.15 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.15 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6935364089351 |
Mercusys MS108GS 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8× Gigabit Ports, Desktop Steel Case, Wall Mounting, Plug and Play, Power Saving, Compact design, Green Ethernet technology, Silent
39,69 KM Original price was: 39,69 KM.33,73 KMCurrent price is: 33,73 KM. PDV
Mercusys MW306R 300 Mbps Multi-Mode Wireless N Router, 3 × Fixed External Antennas, 3× 10/100 LAN Port, 1× 10/100 WAN Port, 4 in 1- Access Point/Router/Range extender/WISP Mode, WPS/Reset Button, Parental Controls, Guest Network
34,08 KM Original price was: 34,08 KM.28,97 KMCurrent price is: 28,97 KM. PDV
Mercusys 300Mbps Multi-Mode Wireless N Router, 2× Fixed External Antennas, 2× 10/100 Mbps LAN Ports, 1× 10/100 Mbps WAN Port, FEATURE: Access Point Mode, WPS/Reset Button, IPTV, IPv6, Beamforming, MU-MIMO, Parental Controls, Guest Network
SKU:
1196MW302R
29,41 KM Original price was: 29,41 KM.25,00 KMCurrent price is: 25,00 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
17
People watching this product now!
