| Network Device Type | Router |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN |
| WAN | up to 1 Gbps</b> |
| Wireless Networking | IEEE 802.11ac 5 GHz, up to 867 Mbps<br/>IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, up to 300 Mbps |
| Encryption Algorithm | WPA-PSK <br/>WPA2-PSK |
| LAN | 3 x up to 1 Gbps |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n Wi-Fi 4 <br/>IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>L2TP<br/>PPTP |
| Application Layer | UPnP |
| Firewall Functions and Protocols | DMZ Support |
| Router Features | Access Point <br/>WPS (Wi-Fi Protected Setup) <br/>DHCP Server |
| Antenna | External |
| Wireless LAN Antenna Quantity | 4 |
| Device Location | External |
| Status LED Indicators | Activity Status |
| Built-in Devices | Reset Button |
| Included Accessories | Power Adapter<br/>Quick Start Guide |
| Cable Included | LAN Cable |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| LAN | 3 (RJ-45) |
| Power Device Location | External |
| Width (mm) | 222 mm |
| Height (mm) | 32 mm |
| Depth (mm) | 140 mm |
| External Color | Black |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.3 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.3 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.3 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.2 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 6935364099787 |
TP-Link Archer AX73 AX5400 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router, 574 Mbps 2.4 GHz + 4804 Mbps 5 GHz, 4x4 MU-MIMO, 6× Antennas, Broadcom 1.5 GHz Triple-Core CPU, 1× G WAN Port + 4× G LAN Ports,USB 3.0 Port, 1024-QAM, OFDMA, HT160, HomeShield, 200+devic
387,47 KM Original price was: 387,47 KM.329,34 KMCurrent price is: 329,34 KM. PDV
AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router SPEED: 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz SPEC: 4× Antennas, 1× Gigabit WAN Port + 4× Gigabit LAN Ports, 1024-QAM, OFDMA, HE160 FEATURE: Tether App, WPA3, Access Point Mode, IPv6 Supported, IPTV, Beamforming, S
154,05 KM Original price was: 154,05 KM.130,95 KMCurrent price is: 130,95 KM. PDV
Mercusys AC12G AC1300 Dual Band Wireless Router, 867Mbps at 5GHz + 400Mbps at 2.4GHz, 1 10/100/1000M WAN + 3 10/100/1000M LAN, 4 x fixed 5dBi High Gain antennas, MU-MIMO, Smart Connect, IPTV and IPv6 supported, Mercusys App, WPA3, 2×2 MIMO
SKU:
1196AC12G
69,25 KM Original price was: 69,25 KM.58,86 KMCurrent price is: 58,86 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
17
People watching this product now!
