| Networking Type | USB Adapter |
| Wi-Fi Support | Yes |
| Local Area Network Architecture | Wi-Fi |
| Interface | USB |
| Networking Form Factor | External |
| Number of Ports | 1 |
| Data Bit Rate | 433 Mbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Encryption Algorithm | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Networking Features | Dual Band |
| Antenna | Internal |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| External Color | Black |
| Included Accessories | Quick Start Guide |
| Depth (mm) | 7.19 mm |
| Height (mm) | 19.15 mm |
| Width (mm) | 14.94 mm |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.02 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.02 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.02 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.02 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6957939002053 |
Mercusys MA86XE AXE5400 Tri-Band Wi-Fi 6E Bluetooth PCI Express Adapter, 2402 Mbps at 6 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz + 574 Mbps at 2.4 GHz, 2× High Gain Tri-Band Ext. Antennas,Wi-Fi 6E,MU-MIMO,OFDMA,1024 QAM,HE160,WPA3,Bluetooth5.2, Intel Wi-Fi6E Chipse
70,81 KM Original price was: 70,81 KM.60,18 KMCurrent price is: 60,18 KM. PDV
Media Filter TP-Link MC112CS, 1 x 100M SC port, 1 x 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1310nm Tx/1550nm Rx, Half/Full-Duplex transfer mode for FX port, Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x), Half Duplex Flow Control (Backpressure)
79,21 KM Original price was: 79,21 KM.67,32 KMCurrent price is: 67,32 KM. PDV
Mercusys MA20N AC650 Nano Wi-Fi USB Adapter, 200 Mbps at 2.4 GHz + 433 Mbps at 5 GHz, 1× Internal Antenna, USB 2.0, Nano Size, WPA3, Plug and Play
SKU:
1196MA20N
19,46 KM Original price was: 19,46 KM.16,53 KMCurrent price is: 16,53 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
16
People watching this product now!
