| Networking Type | USB Adapter |
| Interface | USB 2.0 |
| Requires Expansion Slot Standard | USB |
| Networking Form Factor | Plug-in-module |
| Data Link Protocol Supports | Wi-Fi |
| Data Bit Rate | 867 Mbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Encryption Algorithm | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Networking Features | Dual Band <br/>MU-MIMO |
| Antenna | External |
| Requires Operating System | Microsoft Windows 10 or Later |
| External Color | Black |
| Included Accessories | Quick Start Guide |
| Built-in Devices | LED Indicator |
| Depth (mm) | 57.8 mm |
| Height (mm) | 173.4 mm |
| Width (mm) | 16.8 mm |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.05 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.05 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Retail |
TP-Link LS1210GP 10-Port Gigabit Desktop Switch with 8-Port PoE+, 8× Gigabit PoE+ Ports, 1x Gigabit Non-PoE Port, 1× Gigabit SFP Slot, 61 W PoE Power, Desktop Steel Case, Extend Mode for 250m PoE Transmitting, Isolation Mode, PoE Auto Recovery
155,46 KM Original price was: 155,46 KM.132,14 KMCurrent price is: 132,14 KM. PDV
Mercusys MA80XE AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Bluetooth PCI Express Adapter, 2402 Mbps at 5 GHz + 574 Mbps at 2.4 GHz, 2× High Gain Dual-Band External Antennas, Wi-Fi 6, MU-MIMO, OFDMA, 1024 QAM, HE160, WPA3, Bluetooth 5.2, Intel WiFi 6 Chipset
60,69 KM Original price was: 60,69 KM.51,59 KMCurrent price is: 51,59 KM. PDV
Mercusys MA30H AC1300 High Gain Wi-Fi USB Adapter, 400 Mbps at 2.4 GHz + 867 Mbps at 5 GHz, 1× High Gain External Antenna, USB 2.0, MU-MIMO, WPA3, Plug and Play, Adjustable Multi-Directional Antenna
SKU:
1196MA30H
29,41 KM Original price was: 29,41 KM.25,00 KMCurrent price is: 25,00 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
19
People watching this product now!
