| Networking Type | USB Adapter |
| Local Area Network Architecture | Wi-Fi |
| Interface | USB 2.0 |
| Sučelje | USB |
| Networking Form Factor | Plug-in-module |
| Brzina prijenosa | 867 Mbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 Gh/5 Gh |
| Encryption Algorithm | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Networking Features | Dual Band <br/>MU-MIMO |
| Antenna | Internal |
| Operativni sustavi | Microsoft Windows 10 ili kasniji |
| Boja | Light Silver |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Dubina (mm) | 26.9 mm |
| Visina (mm) | 7.6 mm |
| Širina (mm) | 16.1 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 27 mm |
| Širina (mm) | 16 mm |
| Visina (mm) | 8 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.05 kg |
| Neto težina (kg) | 0.05 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.05 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 6957939002077 |
TP-Link LS1210GP 10-Port Gigabit Desktop Switch with 8-Port PoE+, 8× Gigabit PoE+ Ports, 1x Gigabit Non-PoE Port, 1× Gigabit SFP Slot, 61 W PoE Power, Desktop Steel Case, Extend Mode for 250m PoE Transmitting, Isolation Mode, PoE Auto Recovery
155,46 KM Original price was: 155,46 KM.132,14 KMCurrent price is: 132,14 KM. PDV
Mercusys MA80XE AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Bluetooth PCI Express Adapter, 2402 Mbps at 5 GHz + 574 Mbps at 2.4 GHz, 2× High Gain Dual-Band External Antennas, Wi-Fi 6, MU-MIMO, OFDMA, 1024 QAM, HE160, WPA3, Bluetooth 5.2, Intel WiFi 6 Chipset
60,69 KM Original price was: 60,69 KM.51,59 KMCurrent price is: 51,59 KM. PDV
Mercusys MA30N AC1300 Nano Wireless Dual Band USB Adapter, 400 Mbps at 2.4 GHz + 867 Mbps at 5 GHz, Internal Antennas, USB 2.0, Nano Size, MU-MIMO, WPA3
SKU:
1196MA30N
26,30 KM Original price was: 26,30 KM.22,36 KMCurrent price is: 22,36 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
14
People watching this product now!
