| Network Device Type | Router/Range Extender/Access Point |
| Data Link Protocol Supports (New) | Wi-Fi + LAN + 4G |
| Encryption Algorithm | WPA-PSK <br/>WPA2-PSK |
| LAN | 2 x 10Base-T/100Base-TX RJ-45 |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n Wi-Fi 4 <br/>IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Router Features | Dual Band <br/>DHCP Server |
| Device Location | External |
| Status LED Indicators | Activity Status |
| Built-in Devices | Reset Button<br/>WPS Button |
| Included Accessories | Power Adapter<br/>Quick Start Guide |
| Cable Included | LAN Cable |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| LAN/WAN | 1 (RJ-45) |
| Width (mm) | 95 mm |
| Height (mm) | 165.97 mm |
| Depth (mm) | 61.05 mm |
| External Color | White |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Package Type | Box |
Media Filter TP-Link MC112CS, 1 x 100M SC port, 1 x 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1310nm Tx/1550nm Rx, Half/Full-Duplex transfer mode for FX port, Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x), Half Duplex Flow Control (Backpressure)
79,21 KM Original price was: 79,21 KM.67,32 KMCurrent price is: 67,32 KM. PDV
Mercusys MB235-4G AC1200 Wi-Fi 4G+ LTE Router, Build-In 300Mbps 4G LTE Modem, 300 Mbps at 2.4 GHz, 867 Mbps at 5 GHz, 4G+ Cat6 300/50 Mbps, 2x External Fixed Wi-Fi Antennas, 2x External Detachable LTE Antennas, 3x GLAN Ports, 1x G WAN/LAN
185,18 KM Original price was: 185,18 KM.157,40 KMCurrent price is: 157,40 KM. PDV
Mercusys MB130-4G AC1200 Wi-Fi 4G LTE Router, Build-In 150Mbps 4G LTE Modem, 300 Mbps at 2.4 GHz, 867 Mbps at 5 GHz, 4G Cat4 150/50 Mbps, Internal Antennas, Extra 3G/4G Antenna Ports, 1× 10/100 Mbps LAN Port, 1× 10/100 Mbps WAN/LAN Port
SKU:
1196MB130-4G
100,37 KM Original price was: 100,37 KM.85,32 KMCurrent price is: 85,32 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
20
People watching this product now!
