| Camera Type | Smart Outdoor Camera |
| Sensor Resolution | 3 mp |
| Focus Range | 4mm |
| Digital Zoom | 10.8 X |
| Image Sensor Technology | 1/3in CMOS |
| Max. rezolucija | 2304×1296 |
| Maximum Frame Capture Rate | 30 fps |
| Sučelje | Wi-Fi |
| Video Noise Reduction | 3D DNR |
| Web Cam Features | Motion detection<br/>Push Notifications<br/>Live View<br/>Voice Assistant Support<br/>Two-way audio<br/>WDR<br/>24/7 Protection<br/>Privacy Shutter<br/>Cloud recording<br/>Color Night Vision<br/>Person Detection<br/>Activity Zones<br/>128-bit AES Encryption<br/>2K QHD |
| Supported Formats | H.264 |
| Standardi zaštite | IP65 |
| Headset Features | Noise Cancelling |
| Network/Transport Protocol | RTSP <br/>SSL/TLS <br/>ONVIF <br/>WPA <br/>WPA2-PSK |
| Brzina prijenosa | 72.2 Mbps |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.11n |
| Ugrađeni uređaji | Mikrofon <br/>Speaker <br/>Čitač kartica (MicroSD) <br/>Reset Button <br/>IR LED for Nightvision <br/>Siren |
| Boja | White/Black |
| Postavljanje | Pole/Wallmount/Ceiling |
| Dodaci | Strujni adapter <br/>Brzi priručnik <br/>Mount kit |
| Standardi | CE, NCC, BSMI, NTRA, KC, RCM, ONVIF |
| Max. radna temperatura | 50 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 0 % |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Napajanje | Vanjski |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Minimum Input Current | 0.3 A |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Dubina (mm) | 93 mm |
| Visina (mm) | 122 mm |
| Širina (mm) | 141.5 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 93 mm |
| Širina (mm) | 141 mm |
| Visina (mm) | 122 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.7 kg |
| Neto težina (kg) | 0.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.7 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 6957939004606 |
